Rozwiązaniem, polecanym przez Klinikę Estetyczna Stomatologa, jest wybielenie zębów metodą Office. Jeśli borykasz się z problemem żółtych zębów lub zaobserwowałeś wiele przebarwień, a jednocześnie masz zdrowe zęby bez ubytków i śladów próchnicy, ta metoda jest właśnie dla Ciebie.

Zabieg wybielania metodą Office jest bezbolesny i daje o 30% lepsze i skuteczniejsze rezultaty niż ich rozjaśnianie metodą nakładkową. A co najważniejsze, procedura trwa zaledwie 50 minut, a efekty widoczne są natychmiast po wyjściu z gabinetu. Podstawą całego procesu jest specjalny preparat zawierający 25-35% nadtlenku wodoru oraz dwutlenku krzemu, czyli substancji, które bardzo intensywnie oddziałują na barwę uzębienia – odcień zębów może stać się jaśniejszy nawet o 14 tonów! Podczas wizyty substancja ta nakładana jest na zęby, a następnie aktywowana chemicznie.  

Przed przystąpieniem do wybielania metodą Office dentyści Estetycznej Stomatologii zalecają wykonanie zabiegów przygotowawczych, takich jak piaskowanie, których celem jest usunięcie kamienia nazębnego i zminimalizowanie przebarwień. Po zakończeniu procedury wybielania wskazane jest natomiast stosowanie specjalnych past, które podtrzymają uzyskane rezultaty.


Warto podkreślić, że niestety u niektórych Pacjentów, ze względu na uwarunkowania genetyczne, wybielanie zębów metodą Office nie przyniesie oczekiwanego efektu, a barwa zębów zawsze pozostanie lekko żółta czy szara.Masz pytania?