Nowoczesna opeka stomatologicznaDoświadczenie - zaawansowana technologia - skuteczne leczenie

 

Aby zapewnić naszym Pacjentom optymalną opiekę łączymy doświadczenie z najnowszymi osiągnięciami medycyny w dziedzinie stomatologii. Nasze know-how, czyli procedury leczenia, systematyczne inwestycje w rozwój zawodowy specjalistów oraz zaawansowany technologicznie sprzęt zapewnia nam przewagę nad konkurencją oraz umożliwia wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie.

 

Perfekcja zabiegów stomatologicznych

 

Estetyczna Stomatologia to jedna z najnowocześniejszych Klinik w naszym regionie, nie mniej zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy sprzęt medyczny nie wystarczy, aby zapewnić Pacjentom optymalną opiekę stomatologiczną. Właśnie dlatego w naszej Klinice technologia jest jedynie narzędziem, które dzięki 100% zaangażowaniu w proces leczenia, zaawansowanym umiejętnościom oraz wiedzy specjalistów umożliwia leczenie na miarę XXI wieku.

 
Zaawansowany sprzęt diagnostyczny i zabiegowy

 

Kompleksowe wyposażenie sprawia, że jesteśmy niezależną i całkowicie samowystarczalną Kliniką Stomatologiczną, w której WSZYSTKIE zabiegi wykonujemy na miejscu, zapewniając naszym Pacjentom opiekę w wersji "All Inclusive".

 

Dysponujemy, m.in.:

 

  • własną pracownią pantomografii (aparat Gendex Orthoralix 9200),

  • nowoczesnym mikroskopem Seiler,

  • program planistyki stomatologicznej CS3D Imaging.

 

Profilaktyka stomatologiczna & edukacja Pacjenta

 

  • Zależy nam, aby Pacjenci rozumieli nasze sugestie, celowość zabiegów oraz kolejne etapy procesu leczenia. Nasi specjaliści odpowiadają szczegółowo na wszystkie pytania wyjaśniając skomplikowane procedury medyczne przystępnym językiem.

 

  • Dla najmłodszych Pacjentów przygotowaliśmy specjalny program wizyt adaptacyjnych, podczas których dzieci poznają gabinet i lekarzy oraz dowiadują się w jaki sposób na co dzień dbać o ząbki. Dzięki wizytom Maluchy nie boją się dentysty i szybko przyswajają sobie dobre nawyki profilaktyczne.


Przyjazna atmosfera i komfort leczenia

 

  • Doskonale wiemy jak istotna jest dobra atmosfera oraz pozytywne nastawienia Pacjentów. W naszej Klinice Pacjenci - dzięki indywidualnej opiece i przyjaznej atmosferze - szybko zapominają o stereotypach związanych z dentystą i leczeniem stomatologicznym.

 

  • W naszej poczekalni na Pacjentów czekają wygodne kanapy, aromatyczna kawa, interesujące czasopisma i dobra muzyka, która pozwala się zrelaksować i gwarantuje podwójną dawkę pozytywnej energii.

 

  • W trakcie leczenia specjaliści tłumaczą każdy kolejny etap oraz sprawiają, że Pacjenci bardzo szybko dochodzą do wniosku, że wizyta u dentysty może być bezbolesna.

 

  • Zapewniamy serdeczną i przyjazną atmosferę, dobry humor oraz profesjonalizm, dzięki któremu nasi Pacjenci są spokojni i pewni, że Ich zdrowie jest we właściwych rękach.

 

 

W naszej Klinice leczymy nowocześnie, bezstresowo i skutecznie.

Serdecznie zapraszamy po zdrowy i piękny uśmiech!

Masz pytania?