Estetyczna Stomatologia to klinika, w której liczy się przede wszystkim zdrowie, komfort i satysfakcja Pacjentów. Dysponujemy nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem medyczno-diagnostycznym, a nasi specjaliści to doświadczeni lekarze, którzy oprócz najwyższych kwalifikacji zapewniają empatię oraz przyjemną atmosferę podczas leczenia.  


Dentysta, do którego chcesz wrócić


Wiele osób już na samą myśl o dentyście czuje, że nie znajdzie dość silnej woli, aby umówić  się na kontrolę. Ból, dźwięk wiertła, nerwowa atmosfera w poczekalni - tak większość ludzi wyobraża sobie wizytę u stomatologa. W naszej Klinice na Pacjentów czeka relaksujący nastrój, mili lekarze, którzy tłumaczą wszystkie swoje działania oraz przede wszystkim bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie.  
 


Kompleksowe usługi stomatologiczne


Precyzyjna i szybka diagnostyka


Nowoczesny sprzęt w rękach doświadczonych lekarzy to gwarancja, że Twoje zdrowie jest pod najlepszą opieką. Zanim rozpoczniemy leczenie dokładnie analizujemy problem, aby możliwie szybko go rozwiązać, dzięki czemu:
 
- błyskawicznie eliminujemy przyczyny bólu,
- wybieramy optymalne metody leczenia,
- rekomendujemy skuteczne działania profilaktyczne.

Leczenie

Aby zapewnić naszym Pacjentom najlepsze leczenie, każdym problemem zajmuje się specjalista w danej dziedzinie stomatologii. Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard leczenia, który od zawsze jest dla nas najważniejszym priorytetem.

Oferta Kliniki Estetyczna Stomatologia obejmuje następujące specjalności:
- implantologia
- stomatologia zachowawcza,
- stomatologia estetyczna,
- endodoncja (leczenie kanałowe),
- protetyka stomatologiczna,
- pedodoncja (leczenie stomatologiczne dzieci),
- chirurgia i periodontologia,
- wybielanie

Polub swojego dentystę

Odwiedź Klinikę Estetyczna Stomatologia i na zawsze odzyskaj piękny uśmiech

Zapraszamy po zdrowie
ul. Grunwaldzka 15 , 32-500 Chrzanów
Masz pytania?