Stanisława Kurdziel
Asystentka Stomatologiczna

Związana z firmą od 2006r. Ambitność, rzetelność i szybkość w podejmowaniu decyzji oraz duża prezycja sprawia, iż jest nie zastąpiona w swej pracy u boku szefa firmy. Humor, serdeczność oraz uśmiech nie znikający z jej twarzy sprawia, iż pacjenci czują się bezpiecznie i spokojnie przed zabiegim w gabinecie. W wolnym czasie relaksuje się przy muzyce oraz w ogrodzie pielęgnując kwiaty.

zobacz: certyfikaty

 

 Joanna Ostachowska
Asystentka Stomatologiczna

Absolwentka Sosnowieckiej Policealnej Szkoły Zawodowej  na kierunku Asystentka Stomatologiczna oraz Krakowskiej Szkoły  Medycznej na kierunku Analityk Medyczny. Z Estetyczną Stomatologią  związana od 2010 roku. W pracy sumienna, punktualna, łatwo nawiązuje  kontakty z pacjentem oraz lekarzem. Prywatnie w wolnym czasie chętnie spędza czas  przy dobrej książce oraz filmie. Miłośniczka wypraw w nieznane.

zobacz: certyfikaty
 

 Sylwia Chorąży
Asystentka Stomatologiczna


Absolwentka Oświęcimskiej Policealnej Szkoły Zawodu na kierunku Asystentka Stomatologiczna. Od pierwszej chwili wzbudza zaufanie i uśmiech na twarzy także u najmłodszych pacjentów. W pracy energiczna, bardzo dobrze radzi sobie w sytuacjach stresowych i trudnych, wykazując opanowanie i cierpliwość. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zakresie stomatologii. W wolnym czasie interesuje się sportem pod każdą postacią oraz tańcem.

zobacz: certyfikaty

 


 


Klaudia Bochenek
Higienistka stomatologiczna


Uprawienie zawodowe na stanowisko higienistki stomatologicznej uzyskała w 2017 roku. Jest osobą pomocną i życzliwą. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu stomatologii. Nasi Pacjenci systematycznie stawiają się do niej na najlepsze zabiegi skalingu i piaskowania.

 

 


 


Anita Socha
Higienistka stomatologiczna


Z wykształcenia technik dentystyczny oraz higienistka stomatologiczna. Zdobytą wiedzę wykorzystuję podczas pracy z należytą starannością. W klinice wykonuje zabiegi piaskowania i skalingu. Miłośniczka zwierząt .

 

 

 

Masz pytania?